درباره ما

مهدی احمدی

سلام!

من مهدی احمدی مدیر وبسایت سرمایه 20 هستم و حدود 5 سال است در حوزه بورس و انواع بازارهای مالی  فعالیت می‌کنم. در این سایت به همراه تیم عالی و پرتلاشم سعی می کنیم تا با ارائه آموزش‌هایی کاربردی و به روز دانش سرمایه گذاری شما را ارتقا داده و با کسب درآمد از سرمایه گذاری زندگی بهتر و شادتری را برای خودتان رقم بزنید.

ما در این وب سایت ضمن آموزش‌های رایگان بی شمار، به ارائه دوره‌ها، محصولات و مباحث آموزشی در حیطه بورس و دیگر بازارهای مالی می‌پردازیم.

اندکی از زندگی من :

من در خانواده ای نه چندان ثروتمند در شهر مشهد بدنیا آمدم و به لطف پدرم از همان دوران نوجوانی در شغل های مختلفی مشغول به کار شدم و با دنیای کسب و کار آشنا شده و کسب تجربه کردم. شغل های متفاوت و گاهی سخت از کارگری گرفته تا میوه فروشی، تولیدی توپ فوتبال و …

در اواسط دوران دانشجویی ام اولین شغل مستقل خود را که یک مرکز خدمات کامیپوتری بود تاسیس کردم. در کمتر از یکسال بعد دومین شعبه این مرکز را تاسیس نمودم و در سال بعد به دنبال تاسیس سومین شعبه بودم که برای ادامه تحصیلم عازم شهری دیگر شدم.

در دوران کارشناسی ارشد با بازار بورس ایران توسط یکی از دوستانم مهندس علی علمی آشنا شدم. و علاقه ای خاص به این نوع کسب درآمد پیدا کردم. بعد از آن در دوره های مختلف آموزشی شرکت کرده و دانش خود را افزایش دادم. و الان بحمدالله درآمدی مستمر از بازارهای رسمی مالی ایران دارم.

به همین منظور وبسایت سرمایه 20 برای انتقال دانش و تجربه من در طول این سالها برای استفاده دیگران راه اندازی شده است.

خلاصه رزومه من:

مدیر موسسه انگیزشی آموزشی سرمایه 20

دانش‌آموخته کارشناسی ارشد رشته بازاریابی

مدرس دوره‌های آموزشی کسب درآمد از بازارهای مالی

مشاور سرمایه گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در print
Print
مهدی احمدی هستم

مهدی احمدی هستم

علاقمند به مباحث سرمایه گذاری و مالی، حدود 5 سال است که در بازارهای مالی فعالیت دارم. سرمایه 20 جایی است که تجربیاتم را با دیگران به اشتراک می گذارم

آخرین مقالات

صفحه ما در اینستاگرام

Instagram did not return a 200.